Siyaset

Ümitsizliğe kapılacaklar

 

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, belediye personeline yapılan saldırıyı kınadıklarını belirtti. Yavuzyiğit, “Yaşanan talihsiz olayda siyasi puan kazanırım ümidi ile yapılan açıklamaları ve paylaşımları da halkın takdirine bırakıyorum” dedi.

 

HALKIN TAKDİRİ

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve ekibinin her zaman destekçisi olduklarını belirten Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Cumhuriyet tarihinin ihracat rekoru kırıldığı bu günlerde millet olarak dünyayı saran bu salgın krizine sabredip uzun vadede ülke olarak bu süreçten güçlü çıkılacağından şüphem yoktur. İlçemizde hiç durmadan çalışan hizmet üreten, belediyenin hurdasına dahi sahip çıkan başkanımızı ve ekibini takdir ediyoruz. Bu ilçeye hizmet eden belediye personeline her ne sebep olursa olsun yapılan saldırıyı kınıyor, bu iki personele geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İlçemizde yaşanan bu talihsiz olayı başka mecralara çekip siyasi puan kazanırım ümidi ile yapılan açıklamaları ve paylaşımları da halkın takdirine bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

TEHDİTKAR DAVRANMA

Açıklamalarına ülke gündemi ile devam eden Başkan Yavuzyiğit, “Girdiği her seçimde halkın teveccühüyle seçilerek kazanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve 657’ye tabi memurlara tehditkar davranma özgürlüğünde olan CHP Genel Başkanı, kendi kurultaylarında delegeleri ile genel başkan seçilmiş, halkın önüne koyulan sandıkta her seçimi kaybetmiş biri olarak talihsiz açıklamalar yapmıştır. İstanbul TÜGVA Vakfı’nda uygulanan hukuksuz baskılar millet ittifakının iktidara geldiğinde yeniden dini baskılar, vesayet, yönetim krizi ile baş başa kalıp enerjimizi içerde tüketip dış baskılara ve talimatlara boyun eğileceğini akıllara getirmiştir” dedi.

YARALAR SARILDI

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Dünya, iki yıldır salgın ile mücadele ederken ekonomisi çok güçlü Avrupa ülkeleri dahi zorluk yaşarken sel olan bölgesine aylarca müdahale etmezken devletimiz selle, depreme, yangınlara anında müdahale etmiş ve büyük oranda yaraları sarmıştır. Yurt içinde ve sınırların dışında teröre adeta nefes dahi aldırmadan operasyonlarına hız veren, İMF’den borç parayla birlikte talimat almadan kamu düzenini sağlamaya devam etmektedir” şeklinde açıklamalarda bulundu.