Üç başkandan ortak davet

 

Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya ziyareti öncesi Cumhur İttifakı Karasu İlçe Başkanları bir araya gelerek birlik mesajı verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu toplu açılış törenine katılım için vatandaşlara davette bulundu.

 

ARAÇ KALDIRILACAK

Recep Tayyip Erdoğan’ın Amerika gezisi sonrası ilk ziyaretini Sakarya’ya yapacak olması Cumhur İttifakı’nda heyecana neden oldu. Toplu açılış programının vatandaşa duyrulması için kolları sıvayan Cumhur İttifakı Karasu İlçe Başkanları bir araya gelerek istişarede bulundu. Programa katılmak isteyen vatandaşlar için Karasu’dan araç kaldırılması planlanıyor.

 

HERKES DAVETLİ

Sakarya’ya yapılacak hizmetlerin tanıtılacağı toplantı öncesinde bir araya gelen Cumhur İttifakı İlçe Başkanları ortak davette bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, Amerika dönüşü ayağının tozu ile Sakarya’ya gelecek olan Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti için tüm vatandaşları davet etti.

 

YAVUZYİĞİT: GURUR DUYDUK

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Amerika Birleşik Devletleri’nden dönüşünde ilk ziyareti Sakarya’ya yapacak olmasının kendilerini ziyadesi ile memnun ettiğini ifade ederek, “Bu ziyaret hem ülke içine hem de dış dünyaya pek çok mesajlar içeriyor. Cumhurbaşkanımız tüm dünyaya Sakarya’dan seslenecek. Bu gururu bizimle birlikte alanda yaşamak isteyen herkesi cumartesi saat:17:00’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na davet ediyoruz” dedi.

 

KARA: ADAY BELLİ KARAR NET

2023 seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı’nın adayının belli, kararının net olduğunu ifade eden MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Bizim duruşumuz da çizgimiz de adayımız da belli. Masamızın altı da üstü de bir. Hedefimiz aynı, niyetimiz aynı. Kafamızın arkasında başka planlar, toplumdan sakladığımız gizli hedeflerimiz, gelecekte ittifak ortaklarımızdan elde etmeyi düşündüğümüz menfaatimiz yok. Adayımız belli, kararımız net” ifadelerini kullandı.

 

EMİNOĞLU: HEP BİR ARADAYIZ

Cumartesi günü gerçekleşecek olan toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çok önemli mesajlar vereceğini söyleyen Büyük Birlik Partisi Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, “Biz de Cumhurbaşkanımızın vereceği mesajları alandan dinlemek, o heyecana ve coşkuya ortak olmak adına tüm gücümüzle alanda yer alacağız. Cumhur İttifakı çıkarların değil, çıkarsız birlikteliğin adıdır” şeklinde konuştu.