Spor

U-15 umduğunu bulamadı

U-15 umduğunu bulamadı

Edirne’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası’na katılan Karasuspor U-15 ekibi tecrübesizliğinin kurbanı oldu. Edirne’de oynadığı iki maçta da sahadan mağlubiyetle ayrılan sarı-kırmızılı ekip tecrübe elde etmiş oldu.

İki mağlubiyet

Türkiye U-15 Şampiyonası’na Sakarya’yı temsilen katılan Karasuspor, Edirne’deki müsabakalarda umduğunu bulamadı. Geçtiğimiz hafta düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda ilk maçını Kırklareli Babaeski ekibi ile oynayan sarı-kırmızılı ekip maçtan 2-1 mağlup ayrıldı. 2. Maçını ise İstanbul Dolayoba ile oynadı. Bu maçta da istediğini elde edemeyen temsilcimiz sahadan 1-0 yenik ayrıldı ve turnuvaya veda etti.

Deneyim kazandık

Türkiye Şampiyonası gibi organizasyonların oyuncuların deneyimlerini artırdığını söyleyen Altyapı Sorumlusu Mahmut Hanefi Erdoğdu, “Maçlarda ortaya koyduğumuz oyunlar gerçekten göz doldurucuydu. Çocuklarımız gerçekten çok iyi mücadele etti. İyi oyunlar sergiledik ancak futbol skor oyunu. Elenmiş olmamızı umursamıyoruz. Tecrübe edinmiş olduk. Oyuncularımızın her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.