Siyaset

Toplumu kucaklayacağız

Toplumu kucaklayacağız

31 Mart Yerel Seçimlerinde aday olmaya hazırlanan Recep Özdemir, “Biz Karasu İttifakı kurmaya çalışıyoruz. Ankara’da ya da siyasi partiler tarafından kurulan ittifaktan daha önemlisi halkla birlikte kurulan ittifak olacaktır. Biz tüm halkın beklentilerini karşılayacak bir ekiple seçimlere gireceğiz” dedi.

Herkes kendini bulacak

Karasu’nun sorunlarının ideolojilerle değil, kolektif bilinçle çözüleceğini söyleyen Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, “Yerel seçimlerde siyasi partiden daha önemli olan halkla aynı dili konuşan bir kadrodur. Biz herkesin kendinden birilerini bulacağı, siyasi görüşün ikinci planda olduğu, hizmetin öncelendiği bir anlayış ile yönetime talibiz. Başından beri ‘İttifakı halk yapar’ düşüncesi halkta kabul görmeye başladı” diye konuştu.

Projelerimiz hazır

Karasu’nun geride kalan yıllarda potansiyelini değerlendiremediğini de sözlerine ekleyen Özdemir, “Bir ortak aklın sesi olacağız. İlçemizin önündeki fırsatların ortaya çıkması istişare ile şekillenebilir. Biz bu anlayışla Karasu’nun geleceğini Karasulularla birlikte şekillendirmek için yola çıktık. Önümüzdeki günlerde de yol haritamızı belirleyip, sahaya çıkacağız. Karasu için en iyisini ortaya koymak için ihtiyacımız olan birlik ortamını yakalayıp, ortak akıl ile ilçemizi yönetmeye talip olacağız” dedi.