Siyaset

Ayar ziyaretlerini sürdürüyor

Ayar ziyaretlerini sürdürüyor

Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Yakup Ayar, ziyaretlerini sürdürüyor. Ak Parti eski Yönetim Kurulu Üyeleri Kurudere Mahallesi Muhtarı Hasan Emanet ve Eczacı Samet Altuntaş ile bir araya gelen Ayar, aday adaylık sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İstişare ediyoruz

Siyasi hayatı boyunca istişareye büyük önem verdiğini ifade eden Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Yakup Ayar, Karasu Ak Parti Yönetim Kurulu eski Üyeleri Hasan Emanet ve Samet Altuntaş’ı ziyaret etti. Karasu’nun gönül belediyeciliği özlemi çektiğini söyleyen Ayar, bu eksikliği gidermek ve Ak Parti’nin gücüne güç katmak adına aday adayı olduklarını dile getirdi.

Ak Parti kazanacak

Yerel seçim sürecinde vatandaşların Ak Parti’den beklentisinin büyük olduğunu, Ak Parti’nin adayının belirlenmesinin seçim sürecini hızlandıracağını da sözlerine ekleyen Ayar, “Yerel seçimlerin de genel seçimlerin de belirleyicisi Ak Parti’dir. Vatandaşımızın hizmet almak için Ak Parti’nin gücüne ve anlayışına ihtiyacı vardır. Muhalefet partilerinin dahi aday belirlemek için Ak Parti’yi beklemesinin nedeni budur” dedi.

Yakup Ayar, Samet Altuntaş ile istişarede bulundu.