KarasuSiyaset

Tever, Karasu’da mahalleleri gezdi

 

Karasu’ya gelen Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, mahalle ziyaretlerinde bulundu. Tever, “Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşerilerimiz ile buluşmak için ziyaretlerimizi dört koldan sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

 

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Karasu’ya gelen Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, il ve ilçe yönetiminin ilk durağı Darıçayırı Mahallesi oldu. Darıçayırı Mahallesi’ni ziyaret eden heyet mahalle sakinleri ve mahalle esnafının isteklerini dinleyip Ramazan aylarını tebrik etti. Başkan Tever, “Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşerilerimiz ile buluşmak için ziyaretlerimizi dört koldan sürdürmeye devam ediyoruz. Karasu ve diğer ilçelerimizde çeşitli ziyaretlerde bulunarak esnaflarımızla, üreticilerimizle ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz” dedi. Ziyaretlerine devam eden heyet hafta içi Kurudere Mahalle halkı ile de bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin dilek ve temennilerini dinleyen heyet, kendilerini güler yüzle karşılayan mahalle sakinlerine teşekkür etti.

 

FINDIK HEDİYE EDİLDİ

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, 2013 yılında Paralı Mahallesi’nde kurulan Kuzey Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Özgür Uğur’u makamında ziyaret etti. Başkan Yunus Tever ve Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Özgür Uğur’dan Kuzey Tarımsal Kalkınma Kooperatifi hakkında bilgi alarak istişarelerde bulundu. Başkan Özgür Uğur kendilerini ziyaret eden heyete kavrulmuş fındık hediye etti. Uğur, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkanlara teşekkür etti.