EğitimEkonomiSakarya

Test kitaplarında dev indirim

 

Karasu Elif Kitabevi İşletmecisi Kamil Köse, öğrencileri sevindirecek muhteşem bir kampanyaya imza attı. Köse, “Dev indirim yaparak 5 TL, 10 TL ve 15 TL gibi fiyatlarla öğrencilerimize test kitapları veriyoruz” dedi.

 

YÜZDE 50 İNDİRİM

Koronavirüs salgını sürecinde uzaktan eğitime katılan öğrencilerin en büyük ihtiyaçları olan test kitaplarında dev indirim uygulayarak tüm öğrencilerin kitap almasına öncülük eden Karasu Elif Kitabevi İşletmecisi Kamil Köse, “Hedefimiz tüm öğrencilerimizi test kitapları ile buluşturmak. Koronavirüs salgını sürecinde uzaktan eğitim gören öğrencilerimizin en büyük yardımcısı olan test kitaplarımızı 5 TL, 10 TL ve 15 TL gibi fiyatlarla öğrencilerimize ulaştırıyoruz. Geleceğimiz olan öğrencilerimizin başarılı bir şekilde eğitime devam etmeleri amacıyla birçok kampanya ile Elif Kitabevi’nde öğrencilerimizi bekliyoruz. Kaçırılmayacak fiyatlar ve yüzde 50 indirimlerden yararlanmak isteyen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz” dedi.

BAŞARINIZI ARTTIRIN

Test kitabı çözen ve kitap okuyan öğrencilerin sınavlarda daha çok başarılı olduğunu belirten Köse, “Sınav her şeyden önce soruları doğru ve hızlı bir biçimde kavramayı ve anlamayı gerektirir. Zihinsel kapasitesi gelişmiş bir öğrenci ile kitap okumayan ve soru çözmeyen birinin soruyu anlama hızı farklıdır. Dolayısıyla test çözme alışkanlığı kişinin çözümleme becerisini de doğal olarak arttırır, hızlı ve doğru kararlar vermesini sağlar. Sınavlarda görüyoruz ki test çözen öğrenciler sorular karşısında heyecanlanmıyor ve başarısını herkese kanıtlıyor. Öğrencilerin başarısını yüzde 100 arttıran test kitapları, sosyal hayatta da büyük ölçüde başarılı olmalarına katkı sağlıyor” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir