GündemKarasuKocaaliSakarya

Telefon sorununu yüz yüze konuştular

Telefon sorununu yüz yüze konuştular

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı ve muhtarlar Türk Telekom İl Müdürü Sami Samet Türk ve Şube Müdürleri ile bir araya geldi. Mahallelerdeki telefon ve altyapı sorunlarını aktaran muhtarlar sorunların çözümü için destek istedi.

 

Sorunlar aktarıldı

Karasu’nun özellikle kırsal mahallelerinde yaşanan telefon ve internet erişimi sorunları Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, Ortaköy Muhtarı İsmet Turan, Ardıçbeli Muhtarı Celal İmamoğlu, Taşlıgeçit Muhtarı Veysel Aksu ve Yenidoğan Muhtarı Osman Şahin tarafından Türk Telekom İl Müdürü Sami Samet Türk ve Şube Müdürlerine aktarıldı. Mahallelerde telefon direklerinin de başlı başına sorun olduğunu ifade eden muhtarlar sorunların çözümü için ivedilikle harekete geçilmesi gerektiğini dile getirdi.

Keşif yapılacak

Türk Telekom’un kurumsal bir yapıya sahip olduğunu ve planlamalar çerçevesinde yatırım ve bakımlar gerçekleştirdiğini söyleyen Türk Telekom İl Müdürü Sami Samet Türk konuyu şube müdürleri ile değerlendireceklerini söyledi. Türk, ardından görevlendirilecek olan personelin mahallelere gelerek keşifte bulunacağını ve aciliyeti olan bakımların hızlıca gerçekleştirileceğini, yatırım programına alınması gereken durumların da tespit edilmesinin ardından gerekli çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Karasulu muhtarlar sorunları birinci ağızdan Türk Telekom Baş Müdürü Sami Samet Türk’e aktardı.