Siyaset

Sorun da belli çözüm de

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt ve yönetimi Karasu’daki çalışmalarını hızlandırdı. Esnafın sorunlarını dinleyen Keleş, “Halkın sorunları belli. Çözüm de belli. Sorunu çözecek olan parti de belli” dedi.

 

CHP MUHTARLARIN YANINDA

Yaklaşık bir haftadır Karasu’da çalışmalarını hızlandıran Cumhuriyet Halk Partisi, esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Karasu mahalle muhtarının sorunlarına öncelik veren CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, CHP Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt ve yönetimi İncilli, Kabakoz, Kuzuluk, Karasu, Kuyumcullu ve Aziziye mahallelerini ziyaret ederek, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlçe yöneticileri ile birlikte hem esnafın sorunlarını yerinde dinleyen hem de partiye yeni üyeler kazandıran Keleş, Karasu halkının ilgisinin yoğun olduğunu belirtti.

GEREKLİ MERCİLERE İLETİLECEK

Esnafın çayını içerek üye kaydı yapan Başkan Keleş, “Halkın sorunları belli. Sorunların çözümleri de belli. Sorunu çözecek olan parti de belli. Karasu ilçemizin sınırlarında bulunan mahallelerde yaşanan sorunları yerinde dinledik. Muhtarlarımızın ve bölgede yaşayan vatandaşlarımızın şikayetlerini, gerekli mercilere aktarmak üzere notlarımızı aldık. Ana muhalefet partisi olarak vatandaşı dinleme ve sorunlarına ortak olma görevimizi yerine getiriyoruz, getirmeye devam edeceğiz. Umuyoruz ki edindiğimiz bilgiler, aldığımız notlar doğrultusunda halkımızın talepleri karşılanır, sorunları çözülür” ifadelerini kullandı.

HALKIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZ

Karasu mahalle muhtarlarına Atatürk posteri ve Nutuk kitabı hediye eden Keleş, “Mahalle halkı ve muhtarlarımız tarafından çok güzel karşılandık. Bizleri mahallelerinde ağırlayan İncilli Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, Kabakoz Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk, Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbey, Karasu Mahalle Muhtarı Abdullah İngenç, Kuyumcullu Mahalle Muhtarı Mustafa Çalık ve Aziziye Mahalle Muhtarı Besim Ömer Cengiz’e teşekkür ederiz. Karasu bizler için her zaman ön planda. Karasu halkının sorunu bizlerin sorunu, umuyoruz ki bu sorunları kısa sürede ortadan kaldırırız” dedi.