Siyaset

Sıra Hanım Komisyonu’nda

Sıra Hanım Komisyonu’nda

Yeniden Refah Partisi Kocaali’de tüm gücü ile sahaya çıktı. Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan geçtiğimiz hafta ilçedeki mahallelerin tamamını gezmiş oldu. Şimdi de partinin Hanım Komisyonu sahaya çıktı. Hanımlar ev ev gezerek, Milli Görüş Belediyeciliği’ni anlatıyor.

Kapı kapı geziyorlar

31 Mart Yerel Seçimleri için var gücü ile sahada yer alan Yeniden Refah Partisi’nde kadınlar sahaya çıktı. Hanım Komisyonlarının ev ev gezdiğini ve Milli Görüş Belediyeciliği’ni anlatmaya devam ettiğini söyleyen Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, “Mahalle gezilerimizin ilk turunu geride kalan hafta tamamladık. Hanım Komisyonlarımız da sahaya çıktı. Şimdi hanımlar sahayı gezecek” ifadelerini kullandı.

Milli Görüş vurgusu

Hanım Komisyonlarının çalışmalarını çok önemsediklerini söyleyen Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Erdoğan, “Hanımların çalışmaları seçimin gidişatını etkileyecek. Hanım Komisyonlarımız ciddiyetle çalışıyor ve Milli Görüş Belediyeciliğini anlatıyor. Hanım Komisyonlarımız da ulaşmadık seçmen bırakmayacak. Hanımlara ilişkin projelerimizin sahada karşılık bulacağından şüphemiz yok” dedi.