Siyaset

Gelecek nesiller için çalışacağız

Gelecek nesiller için çalışacağız

Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, ziyaretlerine devam ediyor. Kocaali’de birçok esnaf ziyaretinde bulunan Erdoğan, seçimler için değil gelecek nesiller için çalışmaya devam edeceğini belirtti.

Geleceğimiz için çalışıyoruz

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Kocaali esnafını ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile vatandaşın ve esnafın derdine derman olacağını belirtti. Erdoğan, “Halkımızın gönlüne dokunmak, esnafımızın ihtiyaçlarını ve sorunlarını çözmek için özellikle seçimler için değil de gelecek nesillerimiz için çalışıyoruz. Her günümüzü sahada vatandaşlarımız ile birlikte geçiriyoruz. Saatin kaç olduğu değil derdimizin ne olduğu önemli” ifadelerini kullandı.

Vatandaşımızı dinliyoruz

Çat kap ziyaretlerle vatandaşı dinlediğini ifade eden Erdoğan, “Hem esnafımıza hem halkımıza çat kapı ziyaretlerde bulunarak talep ve isteklerini dinliyoruz. Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımıza ulaşmak, sıkılmadık el dinlenmedik dert bırakmamak tek temennimiz. Çaldığımız her kapı bize güler yüzle açılıyor. Vatandaşlarımızda güzel hatıralar bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her gün bir önceki günden daha fazla Kocaali’nin gönlüne dokunmak için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.

Sahadan ayrılmıyoruz

Seçim gününe kadar durmadan, dinlenmeden çalışacağını belirten Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, “Seçim gününe kadar durmadan, dinlenmeden kapı kapı gezerek projelerimizi halkımıza anlatmaya devam ediyoruz. Ziyaret ettiğimiz yerlerde yoğun bir ilgiyle karşılanıyoruz. En önemlisi Kocaali’mizin hak ettiği yere gelmesi ve ilçemizin daha yaşanabilir bir yer olması için sahadan ayrılmıyoruz. Halkımızın da bizi 31 Mart Yerel Seçimlerinde yalnız bırakmayacağını düşünüyoruz” dedi.

Halkımızın yanındayız

Seçim haricinde zaten esnafla hep beraber olduğunu vatandaşlarla ise her akşam buluştuklarını da sözlerine ekleyen Erdoğan, “Seçim çalışmalarına başlamadan önce de esnafla ve vatandaşla iç içeydik ve iç içe olmaya devam ediyoruz. Hasta ziyaretlerimize, düğün ve cenazelerin tamamına katılmaya özen gösteriyoruz. Kocaali’mizin her bölgesinde bulunuyoruz. Her daim halkımızın yanındayız. Milli Görüş Belediyeciliği ile vatandaşlarımızın oylarına talibiz” ifadelerini kullandı.