Gündem

SGM’de yılsonu coşkusu

SGM’de yılsonu coşkusu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenen çocuk kulüpleri kurslarında dönem sonuna gelinerek Yılsonu Etkinlikleri kapsamında öğrencilerin yıl boyunca hazırladığı eserler ve gösteriler sergilendi.

İlgiyle takip edildi

Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ve çocukların farklı alanlarda ve branşlarda uygulamalı ve teorik eğitim aldığı çocuk kulüpleri kış dönemi kursları kapanış programı büyük heyecana sahne oldu. Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleşen programda öğrencilerinin hazırladığı eserler ve gösteriler büyük bir ilgiyle takip edildi.

Ürünler dikkat çekti

Yılsonu Etkinliği kapsamında düzenlenen kapanış programında katılımcılar, ilk olarak Resim Atölyesi Öğrencileri tarafından hazırlanan “Acarlar Longozu Çiçekleri” isimli resim sergisini gezdi. Tasarım Atölyesi Öğrencilerinin dönem boyunca yapmış olduğu maketler ve tasarım ürünleri de katılımcıların oldukça dikkatini çekti. Gezilen sergilerin ardından kapanış programı için yapılan gösteri büyük bir heyecanla izlendi.

Ödüller takdim edildi

Konferans salonunda Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi Atölyesi’nin def eşliğinde ilahi grubuyla başlanan program, drama öğrencilerinin skeç ve dans gösterileri ile devam etti. Ardından Mutfak Atölyesi Öğrencileri tarafından hazırlanan kurabiyeler katılımcılara ikram edildi. Programın sonunda Yılsonu Etkinlikleri kapsamında Satranç Atölyesi Öğrencileri için düzenlenen turnuvada dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Sosyal Gelişim Merkezi’nde yıl sonu etkinlikleri düzenlendi.
Tasarım Atölyesi Öğrencilerinin yapmış olduğu ürünler dikkat çekti.
Katılımcılar tarafından en çok Dönüşüm Vazosu ilgiyle incelendi.