Karasu

Senin de seccaden olsun

 

Karasu’da yapımı devam eden Karasu Pazar Yeri Şehitler Cami için Şehitler Camii Dernek Yönetimi tarafından “Senin de Bir Seccaden Olsun” sloganıyla halı kampanyası başlatıldı.

 

SADECE 150 TL

Karasu’da yapımı devam eden Karasu Pazar Yeri Şehitler Cami için “Senin de Bir Seccaden Olsun” sloganıyla halı kampanyası başlattıklarını belirten Karasu Şehitler Camii Dernek Yönetimi Başkanı Kadir Arslan, “Caminin yapımında sizin de emeğiniz olsun. Karasu Pazar Yeri Şehitler Cami’sinde benimde bir seccadem olsun diyen yardım sever din kardeşlerimizi camimizin halı kampanyasına destek olmaları için davet ediyoruz. Bir seccade 150 TL. Halının tümü 75.000 TL’dir. Ramazan’da inşallah camimizde namaz kılarız” dedi.

HAYIR DUASI

Caminin tamamlanması için başlatılan yardım kampanyasına destek vermek isteyen hayırseverlere seslenen Arslan, “Bağışta bulunacak değerli hayırseverlerimiz camimizin Halk Bankası Karasu Şubesi nezdinden bulunan TR 430001200958700016000137 IBAN numaralı hesabına bağış yapabilirler. Ayrıca 0532 676 25 94 numaralı telefonundan bilgi alabilirler. Kim bilir belki satın alacağınız o seccade de duası kabul olunan Müslüman bir kardeşimiz namaz kılacak ve sizlerle beraber geçmişlerinize hayır duasında bulunacak. Yapılacak olan duaların Yüce Rabbimizin katında kabul olması temennisiyle, hayırsever vatandaşlarımızın bu camiye yaptıkları yardımlar neticesinde bize ve kendilerine bu cami de namaz kılmayı da Allah nasip eylesin” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir