Karasu

Semih Ticaret’te büyük kampanya

Semih Ticaret’te büyük kampanya

Profilo Karasu Bayi Semih Ticaret İşletmecisi Semih Yaşar, beyaz eşya alımlarında yüzde 50’ye varan indirim olduğunu belirtti. Yaşar, “Ankastre set alımlarında da 2000 TL indirim var” dedi.

Ekim ayı boyunca devam edecek

Profilo Karasu Bayi Semih Ticaret İşletmecisi Semih Yaşar, “ Ekim ayında çamaşır makinesi, buzdolabı veya derin dondurucu gibi ürünlerden her hangi birini alana kurutma makineleri 17.659 TL yerine 9.719 TL. Ayrıca ankastre set alımlarında da 2000 TL’ye varan indirimlerle vatandaşlarımıza uygun fiyatlarda hizmet sunuyoruz. Semih Ticaret olarak oh be Profilo varmış dedirten kampanyalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

Her bütçeye uygun

Konuşmasına devam eden İşletmeci Yaşar, “Çamaşır makinelerimizde ayrıca indirim de bulunuyor. Semih Ticaret olarak amacımız insanların yaşam kalitesini arttırarak hayatını kolaylaştırmak. Semih Ticaret farkıyla müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Diğer ürünler hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizi bayimize bekleriz. Her bütçeye uygun elektronik aletimiz mevcuttur” şeklinde konuştu.

Yaşar, “Çamaşır makinesi, buzdolabı veya derin dondurucu gibi ürünlerden her hangi birini alana kurutma makineleri indirimde” dedi.