Sakarya

SASKİ’de bayram mesaisi

SASKİ’de bayram mesaisi
SASKİ, bayramda da vatandaşların yanında oldu. Arıza, onarım ve diğer işlemler için bayram boyunca arayan vatandaşlara nöbetçi ekipler anında çözüm oldu. Karasu Kocaali Saski Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu, bayram boyunca vatandaşların mağdur olmaması için tüm önlemleri aldıklarını belirtti.

Altı bin 850 çağrı çözüme kavuşturuldu
SASKİ Kurban Bayramı boyunca vatandaşlardan gelen çağrıları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturdu. Altyapı onarım, arıza ve diğer şikayetler için mesai yapan nöbetçi ekipler 7/24 esasıyla hizmetlerini sürdürdü. Her biri ortalama 45 saniyede cevaplanan altı bin 850 çağrı olumlu şekilde sonuçlandırıldı. Karasu Kocaali Saski Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu, vatandaşların mağduriyetini giderebilmek için bayram süresince nöbetçi ekiplerin sahadan ayrılmadığını belirtti. Sıkı bir çalışma gerçekleştiren ekipler yaşanabilecek yoğunluk dolayısıyla tedbirleri elden bırakmadı ve mağduriyetlere kısa sürede çözümler üretildi.
24 saat esasıyla hizmetler sürdürüldü
Kurum tarafından yapılan açıklamada, “Bayram nedeniyle su kullanımının artması, turizm bölgelerinde tahminlerin çok üzerinde yaşanan nüfus artışı ve bilinçsiz şekilde yapılan sulamalardan dolayı vatandaşlarımızın mağdur olmaması için bayram boyunca 24 saat esasıyla mesailerimizi sürdürdük. Nöbetçi ekiplerimize takviyeler yaparak vatandaşlarımızın taleplerini hızla çözüme kavuşturduk. Gerek merkeze gerekse kırsal kesimlere ekiplerimiz altyapı hizmetlerini anında ulaştırdılar. Aralıksız şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler tatil boyunca vatandaşın yanında olmaya devam edecek.” ifadeleri kullanıldı.