Sarıkamış şehitleri unutulmadı

 

Perşembe akşamı Kuran-ı Kerim tilavetlerine devam eden Karasu Ülkü Ocakları, Sarıkamış şehitlerini unutmadı. Geniş katılım ile gerçekleşen programda eller semaya şehitler için kalktı.

 

DUALAR EDİLDİ

Karasu Ülkü Ocakları, her Perşembe akşamı Ocak’ta bir araya gelerek Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirmeye devam ediyor. Ülkücü gençlerin de yoğun katılım sağladığı programda bu hafta Sarıkamış şehitleri için Kuran-ı Kerim tilaveti okunarak dualar edildi. MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve Karasu Belediyesi MHP Meclis Üyesi Hasan Hocaoğlu’nun da katıldığı organizasyonda okunan Kuran-ı Kerim, Sarıkamış şehitlerimizin ruhlarına gönderildi.

 TARİFSİZ ACI

Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Hocaoğlu, “Her Perşembe akşamı düzenli olarak şehitlerimiz ve tüm hayatını kaybeden insanlar için Kuran-ı Kerim okuyarak dua ediyoruz. Sarıkamış harekatının 107’inci yılında bizde böyle bir organizasyon yapmak istedik. 60 bin askerimiz donarak şehit olmuştu. Bu tarif edilemez bir acıdır ve tarihimizin felaketlerinden biridir” dedi. Hocaoğlu, Kuran-ı Kerim tilavetini gerçekleştiren Adem Devecioğlu’na da teşekkür etti. Bahar Kaya