KarasuSakaryaSpor

Şampiyon kupayı Karasu’ya getirdi

 

Türkiye Ampute 1. Lig’ine yükselen Sakarya Akgün Ampute Başkanı Cemil Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Karasu’ya geldi. Karasu’da Gazi Metal ve Sakarya Kuzey’i ziyaret eden ekip geride kalan yıl verilen destek için teşekkür etti.

 

GAZİ METAL’E ZİYARET

Geride kalan yıl Sakarya Akgün Ampute’ye malzeme desteği veren Karasu Gazi Metal Mali İşler Müdürü Gani Erdoğan’ı ziyaret eden Başkan Cemil Yıldırım ve beraberindekiler, verilen destek için teşekkür etti. Başkan Yıldırım, amatör bir ruhla yola çıktıklarını ve ülke çapında ciddi bir başarı elde ettiklerini ifade ederek, “Biz imkan verilmesi halinde bu insanların neler yapabileceğini gösterdik. Size de bize sağlamış olduğunuz maddi manevi destekten dolayı teşekkür ederiz” dedi.

HER DAİM YANINIZDAYIZ

Kendisinin de sporun içinde gelen bir isim olduğunu ifade eden Gazi Metal Mali İşler Müdürü Gani Erdoğan da, “Biz elimizden geldiğince amatör spora destek olmaya gayret ediyoruz. Bu noktada sizin yaptığınız işleri de önemsiyoruz. Çok kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Dün olduğu gibi bugün de elimiz erdiğince yanınızda yer almaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

KUZEY’E ZİYARET

Daha sonra gazetemize ziyarette bulunan Başkan Cemil Yıldırım ve beraberindekiler Sakarya Kuzey’in sezon boyunca ampute futbol ile yakından ilgilenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Münir Ali Kara tarafından ağırlanan Yıldırım ve beraberindekiler yeni dönemde de bu işbirliğinin sürmesi temennisinde bulundu.