Sakinliğin ve huzurun adresi

 

Özellikle hafta sonlarında şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyenlerin uğrak yeri Karasu Green Park Kafe ve Restoran dünya mutfağından seçme lezzetleri ile Yenimahalle’de hizmet vermeye devam ediyor.

 

DOĞA İLE İÇ İÇE

Nehir, deniz ve dağ manzarası eşliğinde, eşiniz, aileniz veya dostlarınız ile birlikte, özellikle hafta sonlarında şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyenlerin uğrak yeri Karasu Green Park Kafe ve Restoran dünya mutfağından seçme lezzetleri ile Yenimahalle’de hizmet veriyor. İşletme sahibi Mustafa Orta, “Güzel bir gün yaşayabileceğiniz, unutamayacağınız bir sabah kahvaltısı ve akşam yemeğine davetlisiniz. 0264 718 20 05 nolu telefon numarasından isterseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz, isterseniz kolaylıkla sipariş vererek eşsiz lezzetlerden tada bilirsiniz” dedi.

DOĞADAN İLHAM ALINIYOR

Güler yüz, kaliteli servis, sıcak bir ortam ve nezih bir manzara arayanların mutlaka Green Park Kafe ve Restoran’ı keşfetmesi gerektiğini belirten İşletme Sahibi Mustafa Orta, “Her şeyde olduğu gibi, mutfağımızda da doğadan ilham alıyoruz. Bahçelerde özenle yetişen mahsuller, deneyimli aşçılarımızın elinde lezzet dolu tabaklara dönüşüyor. Ve bu tabakları Sakarya Nehri manzarasına kurulu masalarımızda, Akdeniz etkisinde bir güler yüzlülükle sizlere sunuyoruz. Günün her saatinde, lezzet ve mutluluğun buluşmasını damaklarınızda hissedebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

MUTLAKA TATMALISINIZ

Son yılların vazgeçilmezi tahinli pide tatlısının özel ustalar tarafından Karasu Green Park Kafe ve Restoran’da tadılabileceğini belirten Orta, “Ustalarımız tarafından özenle hazırlanan pide çeşitlerimizi mutlaka tatmalısınız. Son yılların vaz geçilmez tatlıları arasında yer alan tahinli pide tatlısını işletmemizde tadabilirsiniz. Doğanın ve eşsiz güzelliğinde tatlınızla birlikte kahvenizi yudumlarken güler yüzlü personellerimiz her an müşterilerimizle ilgileniyor olacak. Hijyen konusunda iddialı olduğumuz restoranımıza tüm Karasu halkı davetlidir” dedi.  Gülcan Elmalı