Karasu

PTT’ye vekil müdür atandı

 

Ayşe Alkan’ın Ankara Eryaman Merkez PTT Müdürü olarak atamasıyla Karasu PTT Müdürlüğü’ne kısa sürede atama yapıldı. Karasu’ya 4 ay önce veznedar olarak atanan Kadri Sevinç, Karasu PTT Müdürlüğü’ne vekaleten bakacak.

 

26 YILLIK TECRÜBE

Karasu PTT Müdürü Ayşe Alkan’ın geçen hafta Ankara Eryaman Merkez PTT Müdürü olarak atamasıyla birlikte Karasu PTT Müdürlüğü’ne kısa sürede atama yapıldı. 26 yıl Posta ve Telgraf Teşkilatı’na hizmet veren, 4 ay önce Batman PTT Dağıtım Toplama Müdürlüğü’nden Karasu PTT Müdürlüğü’ne veznedar olarak atanan Kadri Sevinç, Karasu PTT Müdürlüğü’ne vekaleten atandı. Aslen Siirtli olan Sevinç, 1966 doğumlu, 2 çocuk babası.

EN İYİ HİZMET

Karasu’nun nüfus olarak kalabalık bir yer olduğunu belirten Sevinç, “Her gün bu şubeden binlerce insan hizmet alıyor, bizim görevimiz onlara layıkıyla hizmet vermek, sorunsal değil çözümsel olarak yaklaşmak. Zaten gişe personelimiz tecrübeli olduğu için halkımızın yapmak istedikleri işlemleri en kısa sürede sonuçlandırıp sorunsuz bir şekilde onları buradan uğurluyoruz. Karasu halkını mağdur etmemek adına memurlarımızla birlikte fedakarca mücadele veriyoruz” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir