Karasu

Profilo’nun ikinci şubesi açıldı

Profilo’nun ikinci şubesi açıldı

Profilo Bayisinin ikinci şubesi Profilo Karasu Bayi İşletmecisi Semih Yaşar tarafından Karasu Plaj Caddesi üzerinde açıldı. Tüm ürünlerin mağazada yer aldığını belirten Yaşar, “40 yıldır Karasu’da var olan mağazamızın ikinci şubesini Karasu’da açtık” dedi.

Daha rahat erişim

Profilo Karasu Bayi İşletmecisi Semih Yaşar tarafından Profilo Bayisinin ikinci şubesi Karasu Plaj Caddesi üzerinde açıldı. Vatandaşlara daha ferah ve geniş bir mağazada hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını belirten Profilo Karasu Bayi İşletmecisi Semih Yaşar, “Müşterilerimizin Profilo mağazasına daha rahat erişmesini sağlamak ve daha fazla ürün ile hizmet sunabilmek için ikinci mağazamızı Plaj Caddesi üzerinde açtık” şeklinde konuştu.

Yeni konseptle hizmette

Karasu’ya vizyon kattığını ifade eden İşletmeci Yaşar, “40 yıldır var olan mağazamızı genişletme kararı alarak yeni bir konseptle hizmete sunduk. Profilo markasına ait bütün ürünleri mağazamızda sergileme şansını el ettik ve misafirlerimizin bütün ürünlere erişme imkanını arttırdık. Fiyatlarımızda hem belirlenen yeni fiyatlara hem de diğer markalara göre daha uygun. Ayrıca amacımız insanların yaşam kalitesini arttırmak” ifadelerini kullandı.

Üçlü çeyiz kampanyası

Kampanyalarında devam ettiğini ifade eden İşletmeci Semih Yaşar, “35’den fazla buzdolabı modeli, 25’den fazla ise çamaşır makinesi modeli elimizde mevcut. Bunu yanı sıra ankastre set, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi, televizyonlar, robot süpürgeler, kurutma makinesi, derin dondurucu, klima, termosifon gibi birçok ürünümüz mağazamızda mevcut. Ayrıca 30 Eylül tarihine kadar üçlü çeyiz kampanyamız devam ediyor” diye konuştu.

 

Yaşar, “40 yıldır var olan mağazamızı genişletme kararı alarak yeni bir konseptle hizmete sunduk” dedi.
Profilo Bayisinin ikinci şubesi Profilo Karasu Bayi İşletmecisi Semih Yaşar tarafından Karasu Plaj Caddesi üzerinde açıldı.
İşletmeci Yaşar, “35’den fazla buzdolabı modeli, 25’den fazla ise çamaşır makinesi modeli elimizde mevcut” dedi.