Spor

Plajın beyi Aziziye

Plajın beyi Aziziye

TFF Plaj Futbolu Karasu Etabı’nda gülen taraf Aziziye Namazgah oldu. Üç gün süren ve dört takımın mücadele ettiği turnuvada ipi göğüsleyen Aziziye ekibi, Alanya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkını elde etti.

Heyecan fırtınası

Karasu Plajı’nda hafta sonu kum futbolu fırtınası esti. Birbirinden iddialı ekipler, izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Dört takımın mücadele ettiği ve üç gün süren turnuvayı Oktay Sarı sundu. Seyircilerin büyük ilgi gösterdiği müsabakalarda, Aziziye Namazgah, Kızılcıkspor, Sakarya Gençlik, Kuyumculu ekipleri mücadele etti. Cuma akşamı başlayan turnuva cumartesi ve Pazar günleri de devam etti.

Final nefes kesti

Üç gün süren ve dört takımın mücadele ettiği müsabakalarda final Pazar akşamı oynandı. Dört takımın da birbiri ile oynadığı müsabakalarda final maçında Aziziye Namazgah ile Kuyumculu oynadı. Nefes kesen müsabakada Aziziye Namazgah, Kuyumculu’yu 4-3 yendi ve kupanın sahibi oldu. Turnuvada Gol Kralı, Tamer Erbaş, En İyi Kaleci Samet Altaş ve Baran, en Değerli Oyuncu Albay Muzaffer Erdoğan oldu.