Karasu

Özdemir’e teşekkür plaketi

 

Karasu Yalı Mahallesi Muhtarı Dursun Ali Akbaş, Oğuz Ticaret sahibi Oğuzhan Özdemir’e yapmış olduğu yardımlardan dolayı teşekkür plaketi verdi. Muhtar Akbaş, “Oğuzhan kardeşimizin yardımları mahallemizdeki tüm ihtiyaç sahiplerini de mutlu etmekte” dedi.

 

YARDIM ELİNİ UZATTI

Karasu Yalı Mahallesi Muhtarı Dursun Ali Akbaş, Oğuz Ticaret sahibi Oğuzhan Özdemir’e teşekkür plaketi verdi. Muhtar Akbaş yaptığı açıklamada, “Koronavirüs salgını dolayısı ile zor zamanlardan geçtik geçmeye de devam ediyoruz. Mahallemizde ticaret yaparak Karasu’ya katkısı bulunan Oğuzhan kardeşimiz ne zaman kapısını çalsak bizleri eli boş göndermedi. Yetim, dul, işsiz kısacası yardıma muhtaç olan herkese yardım elini uzattı ve uzatmaya da devam ediyor” ifadelerini kullandı. Muhtar Akbaş, mahallesinde yardımlaşmanın her zaman ön planda tutulduğunu sözlerine ekledi.

ÖRNEK DAVRANIŞ

Karasu’nun en kalabalık nüfusuna sahip mahalle olduklarını belirten Muhtar Akbaş, “Bu yüzden de yardımlaşmayı her zaman en ön planda tutuyoruz. Olandan alıp olmayana ulaştırmak biz muhtarların görevi. Kimin, ne zaman muhtaç duruma düşeceği belli olmaz. Bu yüzden yardımlaşmak, paylaşmak yeri geldi mi bir ekmeği bölüşmek hepimizin boynunun borcu. Oğuzhan kardeşimiz de genç yaşında yardımlaşma örneği sergilemiştir. Kendisine mahallem adına teşekkür ederim” dedi. Özdemir ise, muhtar Akbaş’a teşekkür ederek desteklerinin her zaman devam edeceğini ifade etti.