EkonomiKarasu

Oxyjen Gym hizmete açıldı

 

Fitness Life adıyla kadın spor salonu olarak 6 senedir sadece kadınlara özel hizmet veren işletmeci ve spor hocası Şehnaz Girgin, 16 Ağustos itibariyle Oxyjen Gym olarak yeni adıyla hem erkek hem de kadınlara hizmet vermeye başladı.

 

25 DAKİKADA ZAYIFLAMA

Bünyesinde hem kadınlara hem de erkeklere özel ders veren iki hocanın bulunduğunu söyleyen Şehnaz Girgin haftanın 6 günü 10.00-23.00 saatleri arasında hizmet verdiklerini belirtti. Girgin, “Salonumuzda EMS zayıflama cihazı ve aletli pilates gibi bireysel çalışma dersleri de mevcut. Özellikle zayıflama konusunda etkili bir cihaz olan EMS cihazı 25 dakikada 1500-3000 arası kalori yakılmasına yardımcı oluyor ve sıkılaşma, selülit tedavisi hatta fizik tedavi konusunda da faydalı bir cihaz. Bu cihaz sayesinde üyelerimizin salonumuzda rahatlıkla kilo vermesine yardımcı oluyoruz” dedi. İşletme olarak hijyen konusuna fazlasıyla dikkat edildiğini söyleyen Girgin, her yaştan bireylerin kendi evlerindeki gibi temiz ve rahat bir şekilde spor yapabileceklerini söyleyerek, “Kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

SPORA ÖNEM VERİLMELİ

20 senedir sporun içindeyim, 13 senedir aktif olarak çalışıyorum ve 6 senedir de kendi işletmemi işletiyorum” diyen Girgin, “Ayrıca step aerobik ve fitness antrenörlüğü yapıyorum. Hala daha kendimi geliştirmek için eğitimlerime devam ediyorum, yeni şeyler öğreniyorum ve öğrenmek istiyorum” sözlerini kullandı. Girgin daha iyi hizmet verebilmek için her gün üstüne katarak çalışmaya devam ettiğini de sözlerine ekleyerek, Karasu’da spora çok fazla önem verilmediğini düşündüğünü belirtti. Girgin, “Günümüzdeki gençlerin internet kafelerde olmaktansa spor salonlarında olması gerektiğini düşünüyorum. Genç, yaşlı, kadın herkesin spor yapması lazım, bu konu göz ardı edilmemeli” dedi. Tuğçe Erdem