Karasu

Öğrenciler duygulandırdı

Öğrenciler duygulandırdı

Hayat boyu öğrenme haftası dolayısıyla Toki Demokrasi İlkokulu ve Ortaokulu’nda etkinlik düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte “Sordum Sarı Çiçeğe” ilahisini seslendiren öğrenciler duygusal anlar yaşattı.

Şiirler okundu

Toki Demokrasi İlkokulu ve Ortaokulu’nda hayat boyu öğrenme haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Programa bazı okul müdürleri ve veliler katılım sağladı. Program Toki Şeyh Şamil Cami İmamı Mevlüt Hısım tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından anasınıfı öğrencileri tarafından düzenlenen “40 hadis” performansı izleyicilere duygulu anlar yaşattı. Etkinlikte şiirler okundu. Akabinde öğrenciler tarafından sergilenen “Sema Gösterisi” büyük ilgiyle izlendi.

Büyük ilgi topladı

Okul Müdürü Ahmet Dursun, “Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan gösteriler büyük ilgi topladı. Yaz tatili ile birlikte açılacak olan Kur’an Kurslarına farkındalık oluşturmak ve okullarımızda Kur’an-ı Kerim ile peygamber efendimizin hayatı gibi seçmeli derslerin tercih edilmesine ön ayak olmak için Din Kültürü Öğretmenimiz Nurcan Akyıldız koordinesinde etkinliğimizi düzenledik. Programımıza katılan öğretmenlerimize, velilerinize ve programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi. Programın ardından ortaokul öğrencileri tarafından yapılan resimler gün boyu sergilendi.

Ortaokul öğrencileri tarafından yapılan resimler gün boyu sergilendi.
Öğrenciler tarafından sergilenen “Sema Gösterisi” büyük ilgiyle izlendi.