Gündem

Odunlar karaya vurdu

Odunlar karaya vurdu

Geçtiğimiz hafta Karasu’da etkisini gösteren şiddetli yağışın ardından nereden geldiği tespit edilemeyen odunlar karaya vurdu. Vatandaşlar tarafından yapılan ihbarın üzerine Karasu Sahil Güvenlik Ekipleri olay yerine intikal etti.

Su testi yapılacak

Karasu Sahili’ne nereden geldiği tespit edilemeyen odunlar karaya vurdu. Geçtiğimiz hafta Karasu’da etkisini gösteren şiddetli yağışın ardından Karasu, yaz sezonuna yeniden başladı. Fakat tatil amacıyla Karasu’ya gelen vatandaşlar odunlarla dolu olan kıyı şeridiyle karşı karşıya kaldı. Cankurtaran ekiplerinin ve vatandaşların sorunu bildirmesi üzerine Karasu Sahil Güvenlik Ekipleri’nin bölgeye intikal ettiği bilgisine ulaşıldı.

Yasaklanmadı

Vatandaşların daha temiz bir denize girmeleri için çalışma gerçekleştiren Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Karasu Sahili’nde çalışma gerçekleştirdi. Vatandaşların yardımıyla devam eden çalışmalar sonucu, Karasu Sahili temiz ve güzel görünüme yeniden sahip oldu. Karasu Kaymakamlığı tarafından denize girişlerde herhangi bir yasak uygulanmadı. Ayrıca deniz suyunda da bir sorun tespit edilmediği bilgisine ulaşıldı.

Karasu’ya gelen vatandaşlar odunlarla dolu olan kıyı şeridiyle karşı karşıya kaldı.

 

Kıyı şeridinde Karasu Belediyesi ekipleri tarafından çalışma gerçekleştirildi.