Eğitim

Namık Kemal İHO’dan bursluluk sınavı başarısı

 

2022 yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı sonuçları Cuma günü açıklandı. Karasu Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Okul Müdürü Orhan Bülbül, “Bu yıl dört öğrencimiz sınavda başarı elde edip burs kazandı” dedi.

 

BİR BAŞARI DAHA

2022 yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı sonuçları Cuma günü açıklandı. Başarılarına bir yenisini daha eklediklerini dile getiren Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Okul Müdürü Orhan Bülbül, “Öğrencilerimiz her yıl olduğu gibi bu yılda göğsümüzü kabartmayı sürdürüyor” dedi. Bülbül, “Dört öğrencimiz bu yıl yapılan İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nı kazandı. Böylece devlet bursu alan öğrenci sayımız 15’e yaklaştı” şeklinde konuştu.

 

GURUR DUYUYORUZ

Gururlu olduklarını ifade eden Orhan Bülbül, “6. sınıf öğrencimiz Lider Doğan, 7. sınıftan Zeynep Berra Öztürk ve 8. sınıf öğrencilerimiz Fatih Koç ve Zeynep Mutlu ile bu yıl da başarı ipini göğüsledik” şeklinde konuştu. “Öğrencilerimizin bu başarısının diğer öğrencilerimize de örnek olacağını ümit ediyoruz” diyen Müdür Bülbül, “Bu öğrencilerimizin yanı sıra Hafızlık Projesi kapsamında Hafız unvanı alan 8. sınıf öğrencimiz Oğuzhan Yavuzyiğit’e de yaşattığı gururdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. (HABER: Sündüz Andoğlu)