Karasu

Mutlulukları ikiye katlandı

 

Yüz yüze eğitime başlayan ilkokul öğrencilerini Türk Kızılay Karasu Şubesi yalnız bırakmadı. Moral vermek ve Kızılay’a farkındalık çekmek amacıyla miniklere ikramda bulunan Kızılay yetkilileri, sınıflarına kavuşan öğrencilerin mutluluğunu ikiye katladı.

 

FARKINDALIK ÇEKMEK

Türk Kızılay Karasu Şubesi, yüz yüze eğitime başlayan ilkokul öğrencilerini ziyarette bulundu. Sınıflarını yeniden dolduran miniklerin hem heyecanına ortak olmak, hem moral vermek hem de Kızılaycılık’a farkındalık çekmek amacıyla Aziziye İlkokulu’nu ziyarette bulunan Kızılay yetkilileri ve gönüllüler, kek ve meyve suyu ikramında bulundu. Türk Kızılay Karasu Şubesi Adem Ekşi, öğrencilere Kızılay bilincini aşılamak ve yardımseverlik, paylaşımcılık adına farkındalık oluşturmak istediklerini belirtti.

ÖĞRETMENLER UNUTULMADI

Ziyarette sınıf öğretmenlerini de unutmayan Türk Kızılay Karasu Şubesi yetkilileri, eğitimcilere maske hediye etti. Aziziye İlkokulu Müdürü Erol Cantürk ise, “Kızılay Karasu Şubesi yetkililerine ve Kızılay gönüllülerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Geleceğin Kızılaycılarının da bu yaşta bilinçli bir şekilde yetişeceğine inanıyoruz. Öğrencilerimiz hem okullarına kavuştu hem de ikramlarla karşılaştı. Onların mutluluğu da ikiye katlandı” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir