Karasu

Muhtarlara yüzde 20 indirim

Muhtarlara yüzde 20 indirim

Karasu Belediyesi KARSAŞ Müdürlüğü’ne bağlı sosyal tesislerde muhtarlara indirim uygulanacak. KARSAŞ ile Muhtarlar Derneği arasında yapılan protokol gereğince Karasu’da görev yapan muhtarlara yüzde 20 indirim uygulanacak.

Protokol imzalandı

KARSAŞ Müdürlüğü’ne bağlı sosyal tesislerde Karasu Belediyesi tarafından Karasu’da görev yapan muhtarlara indirim uygulanacak. Karasu Belediye Başkan Vekili ve Belediye Meclis Üyesi Murat Kaçar, KARSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Şamlıoğlu ve İşletme ve İştirakler Müdürü Hüseyin Çakır ile Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, tüm muhtarlar için sosyal tesislerde yüzde 20 indirim uygulamaya konulmasıyla ilgili protokolü imzalamak üzere bir araya geldi.

Karar verildi

Karasu Belediyesi KARSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Şamlıoğlu ve Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu arasında yapılan görüşmenin ardından sonuç belirlendi. Protokol gereğince Karasu’da görev yapan tüm muhtarlara yüzde 20 indirim uygulanmasına karar verildi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ise, “Kendim adına ve muhtarlarım adına başkanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan görüşmenin ardından sonuç belirlendi.