Karasu

Muhtarlar kahvaltıda buluştu

Muhtarlar kahvaltıda buluştu

Karasu’nun muhtarları Acarlar Longozu’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ile birlikte tanışıp kaynaşmak için kahvaltı programında buluştuk” dedi.

Acarlar’da bir araya geldi

Karasu’nun muhtarları, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu tarafından perşembe günü Acarlar Longozu’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Topaloğlu, “31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından aramıza yeni katılan muhtar arkadaşlarımız oldu. Bu nedenle kahvaltı programı düzenleyerek hem tanışalım hem de kaynaşalım dedik” şeklinde konuştu.

Program verimli geçti

Programın çok verimli geçtiğini belirten Topaloğlu, “Muhtarlarımız ile birlikte hoş sohbet ederek gündemi değerlendirdik. Bu programın çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Davetimize icabet edip gelen tüm muhtar arkadaşlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca Acarlar Longozu’na müdür olarak görevlendirilen Samet Soytürk’e de görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Topaloğlu, Acarlar Longozu’na müdür olarak görevlendirilen Samet Soytürk’e de görevinde başarılar diledi.
Topaloğlu, “Muhtarlarımız ile birlikte hoş sohbet ederek gündemi değerlendirdik” dedi.