Karasu

Modesto kapılarını açtı

 

Modesto Cafe Restaurant Çarşamba günü yoğun katılımla açıldı. Dünya mutfağına ev sahipliği yapacak olan işletme, vatandaşın hizmetine girdi.

 

YOĞUN KATILIM

Çarşamba günü, Modesto Cafe Restaurant görkemli bir törenle açıldı. 2017 yılından bu yana Ensar Kebap adı ile hizmet veren işletme yeni yüzüyle faaliyete girdi. Yoğun katılımla düzenlenen açılışa Karasu protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Kurdele kesimi öncesi Karasu İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Murat Çetin tarafından dua edildi. Açılış kurdelesini davetliler ile birlikte kesen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Nihat ve Osman Erdoğan’a yeni işletmeleri için hayırlı olsun temennisinde bulunarak, bol kazançlar diledi. Açılış programında davetliler ikramlıklar da verildi.

 

DÜNYA MUTFAĞI

İşletmemizde kebap ve pide olmayacak” diyen İşletme Sahibi Nihat Erdoğan, “Mekanımızda dünya mutfağı ve kahvaltı olacak. En iyi ve en kaliteli hizmeti bugüne kadar nasıl ki vatandaşımıza verdiysek bundan sonrada vermeye de devam edeceğiz” dedi.  Osman Erdoğan ise, “Ensar Kebap’ta olduğu gibi kaliteli hizmet vermeyi sürdüreceğiz. İşletmemiz kışın Salı günleri kapalı olacak Mart’tan sonra ise ful açık olacağız. Kahvaltı saatimiz ise 14:00’e kadar olacak. Hafta sonları ise bu saatlerde esneklik olabilir. Tüm halkımızı yeni lezzetlerimizi tatmaları için işletmemize bekliyoruz” dedi.