KarasuSiyaset

Milletimiz fedakarlıktan kaçınmamıştır

 

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Yavuzyiğit, “Ulusun bağımsızlığını, yine ulusun kesin kararı ve direnişi kurtaracaktır” dedi.

 

CUMHURİYETİMİZİN MÜJDECİSİ

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayan Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığındaki ordumuzla kazandığımız en büyük zafer olan Kurtuluş Savaşımızın 99. yıl dönümünde, tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı gönülden kutluyorum. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir heyecan içerisinde, coşku ve gururla kutlayacağız. 30 Ağustos Zafer Bayramı, aynı zamanda Cumhuriyetimizin de müjdecisidir” diye belirtti.

ZAFERE ULAŞTIRAN YOL

Yavuzyiğit, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Büyük Türk Milleti, Büyük Taarruz’la, Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştıran yolu açmış ve ardından Cumhuriyetimizi kurmuş olmakla birlikte, istiklal ve istikbal mücadelemiz bitmemiştir. Cumhuriyet tarihimiz boyunca, devletimizle halkımızın bağlarını zayıflatmaya yönelik tüm girişimlere rağmen, milletimiz daima ülkesine sahip çıkmış, bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamıştır. Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını, dünden bugüne tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle yad ediyorum” dedi.