KarasuSiyaset

MHP sahaya iniyor

 

MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, üye çalışmalarına ağırlık vereceklerini belirtti. Kara, “Ne stant kuracağız ne de alan çalışması yapacağız. Dava arkadaşlarımıza bire bir ulaşmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

BİRE BİR ULAŞACAĞIZ

MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, haftalık olağan basın açıklamasında bulundu. Başkan Kara, “Bundan sonra üye çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz” dedi. Kara, “Bir süreden bu yana ara vermiş olduğumuz üye çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde hız vereceğiz. Amacımız davasına yıllardan bu yana bağlı olan isimlere partili kimliği kazandırmaktır. Bununla ilgili stant kurmayı veya alan çalışması yapmayı değil dava arkadaşlarımıza bire bir ulaşmayı amaçlıyoruz. Partimize üye olmak isteyen ülküdaşlarımıza kapımızın açık olduğunun bilinmesini isteriz” ifadelerini kullandı.

 

YOL ÇALIŞMASI

İlçemizin pek çok noktasında hizmet beklentisi olduğu bir döneme giriyoruz” diyen Kara, “Kırsal mahallelerimiz de şehir merkezi kadar hizmeti hak etmektedir. Önümüzdeki dönemin planlaması yapılırken hem kırsal mahallelere hem de şehir merkezine yönelik kapsamlı bir yol çalışması yapılmalıdır. Her ne kadar ekonomik şartlar kötü olsa da vatandaşın insanca yaşam hakkına öncelik verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu noktada vatandaşın yeterince fedakarlık yaptığını, artık yollarının yapılmasını istemenin de hakları olduğu kanaatindeyiz. Karasu Belediyemizin bu yıl yol yapım konusuna öncelik vereceğini biliyoruz. Bu seneden itibaren Karasu ilçemizde yol sorununu konuşmak istemiyoruz” diye belirtti.

 

FIRSAT VERİLMESİN

Başkan Münir Ali Kara, “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Geçtiğimiz iki yıl pandemi şartlarında geçirdiğimiz Ramazan bu sene de ekonomik kriz ile yaşanmak durumundadır. Ramazan ayını fırsata çevirerek maliyet artışlarının üstünde bir zamla gıda ürünlerinden aşırı kar etmeyi amaçlayanlara fırsat verilmeyeceğini umut ediyoruz” dedi. Kara, “Bu hafta yine Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. yıldönümünü idrak ediyoruz. Bu şerefli görevi yaparken şehitlik veya gazilik mertebesine ulaşanları şükran ve minnetle yad ediyoruz. Halen bu şerefli görevi sürdüren güvenlik güçlerimize başarılar dileriz” diyerek açıklamasını sonlandırdı.