Karasu

Makamında ziyaret etti

Makamında ziyaret etti

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur ile birlikte Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi’yi makamında ziyaret etti. Sarı, “Müftümüze ev sahipliği ve misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir araya geldik

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi’yi makamında ziyaret etti. Ziyaretinde Başkan Sarı’ya Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur eşlik etti. Sarı, “İlçe Müftülüğümüze ziyarette bulunarak müftülük personelleriyle bir araya geldik. Müftülük çalışanlarıyla görüşmemizin ardından İlçe Müftümüz Mehmet Çelebi’nin misafiri olduk. Müftümüze ev sahipliği ve misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Projeler anlatıldı

Gerçekleşen ziyaretten memnun kaldığını belirten Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi, “Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’yı, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu’yu ve MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur’u makamımızda ağırladık. Kendilerine müftülüğümüzün çalışmaları hakkında bilgi verdik. Ardından projelerimizden bahsederek istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Sarı, “Müftülük personelleriyle bir araya geldik” dedi.