Karasu

Mahalleyi cennet yapacağız

 

Karasu Belediyesi tarafından Yalı Mahallesi’nde asfalt çalışması başlattı. Yalı İlkokulu çevresinde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları için Mahalle Muhtarı Dursun Ali Akbaş, teşekkür etti.

 

SICAK ASFALT

Karasu Yalı Mahallesi’nde belediye tarafından sıcak asfalt çalışması başlattı. Mahalle Muhtarı Dursun Ali Akbaş, “Yalı İlkokulu çevresinde sıcak asfalt çalışması tamamlandı. Muhtarlığımızın girişimleriyle konuyu başkanımıza yaklaşık iki ay önce iletmiştik ve yapılacağına dair sözünü de almıştık. İncelemeler sonucu okulumuzun çevresinde sıcak asfalt çalışması tamamlanarak yeni yüzüne kavuştu” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye ile sürekli temas halinde olduklarını da belirten Muhtar Akbaş, mahallenin tüm eksiklerini Başkan İshak Sarı’ya ilettiklerini ve imkanlar doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini de belirtti. Muhtar Akbaş, “Başkanımız İshak Sarı ve ekibine yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan yolun mahalle halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Sarı ise, çalışmaları yerinde inceledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir