Karasu

Mahalleyi batakhaneye çevirdiler

 

Karasu Tepetarla Mahallesi Muhtarı Hasan Tabiloğlu, kimliği belirsiz kişilerce mahallenin merkezine atılan alkol kutularını görünce tepki gösterdi. Tabiloğlu, “Bu hareketler insanlık dışı ve bizim mahallemizin insanına yakışmıyor. Mahallemizi batakhaneye çeviriyor” dedi.

 

İNSANLIK DIŞI

Kimliği belirsiz kişilerce mahallelerine atılan çöpleri ve alkol kutularını görünce sert bir tepki gösteren Karasu Tepetarla Mahallesi Muhtarı Hasan Tabiloğlu, “Bu hareketler insanlık dışı ve bizim mahallemizin insanına yakışmıyor. Biz, mahalleyi güzelleştirmeye çalışıyoruz, bu pisliği yapan kişiler ise batakhaneye çevirmeye çalışıyor. Bu pisliği yapan kendini bilmezler her kimse kendi pisliğini alıp kendi çöplüğüne götürsün. Kimse sizin çöpçünüz değil, pisliğinizi kendiniz temizleyin” ifadelerini kullandı.

GÖZ YUMMAYACAĞIZ

Bu duruma göz yummayacaklarını belirten Tabiloğlu, “Bundan böyle bu hareketlerinize göz yummayıp mahalle ihtiyar heyeti olarak takip edeceğiz ve yetkili makamlara bildireceğiz. Mahalle halkı da kendisine düşen görevi yerine getirmeli ve bu kişilerin yaptıkları pisliğe göz yummamalı. Tepetarla Mahallesi’ne yakışmayan kötü görüntü ile karşılaşmak bizleri çok üzdü. Umuyoruz ki bundan sonraki süreçte mahallemizde böyle kötü bir görüntü ile karşılaşmayız. Mahalle halkımızı duyarlılığa davet ediyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir