Karasuspor sahipsiz değil

 

Süper Amatör Lig’de ilk yarının en başarılı ekibi olan sarı-kırmızılı taraftarlar, Karasuspor’a sahip çıktı. Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş’ın istifası sonrası oluşan yönetim boşluğunda, Karasuspor Taraftarlar Derneği tarafından 2020-2021 futbol sezonunun referans bedeli yatırıldı.

 

ZOR ANLAR YAŞANDI

2019-2020 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lige yükselen Karasuspor, koronavirüs salgını nedeni ile ertelenen ligler ve Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş’ın istifası sonrası oluşan yönetim boşluğunda zor anlar yaşadı. Herkes arkasını dönmüşken Karasuspor’a sarı – kırmızılı taraftarlar sahip çıktı. 2020-2021 futbol sezonunun referans bedeli olan 22 bin TL Karasuspor Taraftarlar Derneği tarafından kendi aralarında toplanarak 31 Aralık Perşembe günü Futbol Federasyonu hesabına yatırıldı.

YÜZLERİ KIZARACAK

Karasuspor yönetim kurulu üyelerinden Tuncay Şeker, Onur Arslan, Taner Uysal, Ercan Arslan, Karasuspor futbolcularından Berkan ile Bedirhan Kartal ile Karasuspor eski Başkanı ve Sakaryaspor Genel Kaptanı Hasan Özkan önderliğinde toplanan ücretle Karasuspor tekrar liglerde yerini alacak. Son dakikada lig için gerekli parayı hesaba yatıran taraftarlar, “Karasuluyuz asla ve asla 67 yıllık mazisi olan kulübümüzü yalnız bırakamazdık. Elbette lige katılım parası yatırmak ile işimiz bitmiyor daha yolun başındayız. Bu kulübü yalnız bırakanlar elbet zamanı geldiğinde yüzleri kızaracak. Bizler ne yaptık ise gönül verdiğimiz Karasusporumuz için yaptık” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.