Siyaset

Mahallelerimiz hakkını alacak

Mahallelerimiz hakkını alacak

AK Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kurudere Mahallesini ziyaret eden Babalıoğlu mahalleli tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Uyum içinde çalışacağız

Saha çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu her alanda ilgi görmeye, desteklenmeye devam ediyor. Kurudere halkının sorunlarını dinleyen Babalıoğlu; “10 Yıllık SASKİ görevim boyunca, görevimi layıkıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Herhangi bir sorunda, sorunların çözümü noktasından 7/24 telefonlarım hep açık oldu ve sorunların çözümünü en kısa sürede hayata geçirdim. Bunu herkes biliyor. SASKİ’ de nasıl verimli çalıştıysam aynı şekilde inşallah belediye başkan adaylığımız açıklanırsa aynı şekilde halkımız ile uyum içerisinde çalışacağım” dedi.

Bizi ailecek tanırlar

Ömer Babalıoğlu; “Göreve geldiğimizde elimizin ulaşmadığı mahalle, cadde, sokak kalmayacak, büyük Amcam Dr. Emin beyi, Babam Cemal Babalıoğlu’nu tanırsınız bilirsiniz. Ben de onların evladı olarak, yaptığımız işler yapacaklarımızın göstergesidir, bu sebepten dolayı desteklerinizi bekliyorum. Hep birlikte Karasu’nun ve mahallelerinin daha yaşanılabilir bir yer olması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” diye konuştu.