Karasu

Limandere’ye güzellik kattık

Limandere’ye güzellik kattık

Limandere Mahallesi’nde birçok çalışmanın tamamlandığını belirten Limandere Mahalle Muhtarı Sinan Erbaş, “Elimizden geldiğince mahallemize güzellik katmak için birçok çalışma gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Taleplerde bulunduk

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi işbirliği içerisinde Limandere Mahallesi’nde ki birçok çalışmayı tamamladıklarını ifade eden Limandere Mahalle Muhtarı Sinan Erbaş, “Mahallemizde ihtiyaç duyulan birçok çalışmamızı tamamladık. Vatandaşlarımızın sorun ve önerilerini ileterek taleplerde bulunduk ve mahallemize güzellik kattık. Büyükşehir ve Karasu Belediyesi’nin yanı sıra İlçe Müftülüğümüzle de beraber çalışma gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Birçok çalışma gerçekleştirdik

Açıklamasına devam eden Muhtar Erbaş, “Doğalgaz alt yapısından, mezarlıkların çevrilmesine, çocuk parkından, okul ve sağlık ocağının tadilatına, eksik olan çöp konteynerlerinin tamamlanmasından çevre düzenlenmesine kadar birçok çalışmamızı tamamladık. Bunların yanı sıra Kur’an Kursumuzun ışıklandırmalarını tamamladık. İhtiyaç sahiplerine ise desteklerimiz hale devam ediyor. Taleplerimizi geri çevirmeyen Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ve Karasu Belediyesine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Limandere Mahallesi’nde birçok çalışma tamamlandı.

 

Erbaş, “Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Eksik olan çöp konteynerleri tamamlandı.