Karasu

Kuzuluk yeni yüzüne kavuşuyor

 

Karasu Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Temel Aslanbey, Kuzuluk Mahallesi’nin yeni yüzüne kavuşması için çalışma başlattıklarını belirtti. Aslanbey, “Mahallemizi çamurdan kurtarmak için vatandaşlarla ve belediye ile el ele verdik” dedi.

 

BAŞKAN EL UZATTI

Kuzuluk Mahallesi’nin yeni yüzüne kavuşması için çalışma başlatan Karasu Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Temel Aslanbey, “1011. Sokak ile 1012. Sokak’ın üst kısmında beton asfalt çalışmasına başlandı. Yaklaşık 700 metre uzunluğunda olan yol, yeni yüzüne kavuşuyor. Mezarlık yolumuzda yazın tozdan, kışın çamurdan geçilmiyordu. Sağ olsun, Başkanımız İshak Sarı, o sokaktaki yol sorunumuzun kısa sürede çözüme kavuşması için konuya el uzattı. Başkanımıza ve mahalle halkına teşekkür ederim” diye konuştu.

V KANAL YAPILACAK

Mahalle sakinleri, çalışmalar tamamlandıktan sonra rahatlıkla sokakları kullanabileceğini belirten Aslanbey, “Beton asfaltın beraberinde V kanalı yapılacak. Mahalle sakinleri, çalışmalar tamamlandıktan sonra rahatlıkla o sokağı kullanabilecek. Mezarlığa ya da bahçeye giderken artık mahallelimin ayağı çamura batmayacak. Mahallemizin güzelleşmesi için mücadele veriyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu. Gülcan Elmalı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir