Kuzey’in 3 takımı 3 ayrı grupta

 

Süper Amatör Lig’de gruplar belli oldu. 22 Ekim’de başlayacak olan ligde 29 takım 3 ayrı gruba ayrıldı. Kuzey bölgesinden Kocaalispor, Kocaali Sahil ve Karasu Aziziyespor ayrı ayrı gruplarda yer alarak bölgemizi temsil edecek.

 

22 EKİM’DE BAŞLIYOR

Süper Amatör Lig’de 22 Ekim’de başlayacak olan yeni sezon öncesinde gruplar belirlendi. Erenler Gelişim Merkezi’nde yapılan kura çekiminde ligde mücadele edecek olan 29 takım A, B ve C gruplarına ayrıldı. Kuzey bölgesinden ise Kocaalispor, Kocaali Sahil ve Karasu Aziziyespor bölgemizi temsil edecek. A grubunda mücadele edecek olan Kocaalispor, Harmanlıkspor, Hanlıköyspor, Hacıkışlaspor, Kocatöngel, Alaağaçspor, Hacımercan, Demirspor, Ç. Bekirpaşa ve Karapürçek ile karşılaşacak.

MÜCADELE VERİLECEK

B grubunda mücadele edecek olan Kocaali Sahil ise grubunda Hızırtepe Özen, Kışlaçayspor, Aşağı Kirazca, Hendek Dereköy, Kazımiyespor, Kırkpınarspor, Söğütlüspor ve Taraklıspor ile karşı karşıya gelecek. C grubunda ise Karasu’nun tek temsilcisi olan Aziziyespor, grubunda Tekspor, T. Akınspor, Arifiyespor, Yeşilyurt Belde, Hendek Yenimahalle, As Akyazıspor, Kazımpaşa Birlik, Sakarya Caddesi ve Geyvespor ile şampiyonluk için mücadele edecek. Gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar, BAL’a yükselme için play-off grubuna katılmaya hak kazanacak.