KocaaliSiyaset

Başımızın üstünde yeri var

 

Genel Başkan Ali Babacan tarafından DEVA Partisi Kocaali Kurucu İlçe Başkanı olarak göreve ataması gerçekleşmesinin ardından ilçedeki faaliyetine sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra kurum ziyaretleri ile başlayan DEVA Partisi Kurucu İlçe Başkanı Zühal Vuran teşkilat faaliyetlerini hızlandırdı.

 

ÇÖZÜM ODAKLI

Genel Başkan Ali Babacan tarafından DEVA Partisi Kocaali Kurucu İlçe Başkanı olarak göreve ataması gerçekleşmesinin ardından ilçedeki faaliyetine, beraberinde il yönetimi ile birlikte sivil toplum kuruluşlarını ve bazı kurumları ziyaret ederek başlayan DEVA Partisi Kurucu İlçe Başkanı Zühal Vuran ilçe teşkilat faaliyetlerini hızlandırdı. Teşkilata ait ilçe hizmet binasının açılışı için gün sayan Vuran bir taraftan da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuyor. Toplumun çeşitli kesimlerinden kanaat önderleri ile bir araya geldiklerini ve ilçenin siyasi ve ekonomik durumu ile ilgili fikir alış verişinde bulunduklarını belirten Başkan Vuran, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, çözüm odaklı siyaset yürüten bir anlayış benimsediklerini söyledi. Vuran “Vatandaşımızdan gelecek her türlü fikir, görüş ve önerinin başımızın üstünde yeri var” dedi.

DERDE DEVA

Başkan Zühal Vuran “Biz vatandaşımızın derdine deva olmak için yola çıktık” Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Siyasetle ilgilenmeyen aydınları bekleyen sonuç, cahiller tarafından yönetilmeye razı olmaktır. Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, gerideki cephenin suskunluğudur” sözlerinin daha anlamlı hale geldiği günümüzde, her şeyden önce bir kadın olarak inandığım doğruların pesinden gitmeyi daima kendime görev bildim. Hayatım boyunca siyasetle ilgili fikir ve görüşlerimi çekinmeden ifade ettim. Bu vesile ile DEVA Partisi Kocaali İlçe Başkanlığına atamamı gerçekleştiren Genel Başkanımız Ali Babacan’a, Sakarya İl Teşkilat Başkanımız Ercan Başnuh’a ve Sakarya İl Başkanımız Mehmet Erdoğan’a teşekkür ederim. İlçemize, ilimize ve güzel ülkemize DEVA olması dileğimdir. Her türlü fikir, görüş ve önerinizin başımızın üstünde yeri var” şeklinde konuştu.