Spor

Kuzey’den bir kulüp daha doğuyor

 

İkinci amatör kümeye Karasu’dan yeni bir takım daha hazırlıklarına başladı. Adatepe Mahallesi bir araya gelerek sporda yer alma adına Adatepespor Kulübünü kurdu.

 

YÖNETİM BELİRLENDİ

Adatepe Mahallesi sakinleri bir araya gelerek kulüp oluşturdu. Önümüzdeki sezon ikinci amatör kümede mücadele etmesi planlanan Adatepespor, yönetim kurulu toplantısını da geçtiğimiz günlerde yaptı. Toplantı sonrası İrfan Turhan Başkan seçilirken, yönetim asil listesinde ise Ali Rıza Aykut, Oğuzhan Özdemir, Veli Çetin, Mehmet Eren, Kürşat Köşk ve Murat Temel yer aldı. Yedek üyeler ise Hüseyin Kılıç, Hayrettin Çengeloğlu, Özgür Aykut, Bilal Çobanoğlu, Sinan Özdemir, Yılmaz Sağlam, Ahmet Öztürk ve Mustafa Aktaş isimlerinden oluştu. Teknik ekipte ise Turan Turhan, Avni Aktaş, Oktay Turhan ve Hızır Öztürk isimleri yer aldı.

 

HAYIRLI OLSUN

Başkan İrfan Turhan yaptığı açıklamada, “Mahallemize bir kulüp kazandırdık. Beklediğimizden fazla bir ilgiyle karşılaştık. Bu kadar ilgiyi biz de beklemiyorduk. İnşallah önümüzdeki sezon resmi karşılaşmalara çıkarak maçlara başlayacağız. Bunun hazırlığını da şimdiden yapmaya başladık” dedi. Turhan, “Amacımız amatör spor ruhunu gençlerimize aşılayabilmek. Sonraki amacımız ise mahallemizin adını centilmence bir takım kurup müsabakalarda duyurabilmek. Mahallemize ve spor camiasına hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Ramazan Marmara