Spor

Kuyumcullu 2. Amatöre hazır

Kuyumcullu 2. Amatöre hazır

  1. Amatör Küme’de mücadele etmeye hazırlanan Kuyumculluspor yenilendi. Geçtiğimiz hafta kongreye giden kırmızı-siyahlılar iddialı bir ekip kurmaya hazırlanıyor. Kulüp Lokali’nde hafta içinde yapılan kongre sonrasında güven tazeleyen Başkan Muhammed Ali İskender ekibini güçlendirerek yola devam edecek.

 

Köklü bir ekibiz

Hafta içinde kongreye giden Kuyumculluspor’da mevcut Başkan Muhammed Ali İskender güven tazelerken yönetime yeni isimler dahil edildi.2. Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kuyumculluspor’un köklü bir ekip olduğunu ve sezona erkenden hazırlanmaya başlayacaklarını söyleyen Başkan İskender, “Kuyumculluspor ilçemizin köklü ekiplerinden biri. Mahallede spora, özellikle de futbola aşırı bir ilgi var. Biz amatör bir ruhla yıllardan bu yana mücadele veriyoruz. Bu sezon 2. Amatör Küme’de başarılı olup, önümüzdeki yıl mahallemizi 1. Amatör Küme’de temsil etmek istiyoruz” dedi.

Yeni yönetim kadrosu

Kuyumculluspor’un geride halan hafta içi Kulüp Lokali’nde yapılan kongre ile yöneticilerin tespit edildiğini de sözlerine ekleyen Başkan Muhammed Ali İskender, “Yönetimde bulunan arkadaşlarımızın tamamı gönüllü ve bu işe istekli. Yani futbolun içinden gelen arkadaşlarımız. Biz de bu arkadaşlarımız sayesinde deneyimlerimizi sahaya yansıtacak kardeşlerimize ön açmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı. Kuyumculluspor’un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Başkan Muhammed Ali İskender, Başkan Yardımcısı Oğuzhan Bayramoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri: Ali İhsan İskender, Onurcan Kaymak, Hakan Aydın, Yavuz Kaymak, Rıdvan İskender, Mehmet Akif Şeker ve Eşref Arık.

Kuyumculluspor’da yeni yönetim belirlendi .