KarasuKocaaliSakaryaSiyaset

Kongreye Karasu ilgisi

Kongreye Karasu ilgisi

Hafta sonu yapılan İyi Parti Sakarya İl Kongresi’ne Karasu’dan yoğun katılım oldu. Katılımdan memnun olduğunu ifade eden Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Bu katılım ve teveccüh iktidara gelişimizin ayak sesidir” dedi.

 

Seçime değil kongreye

İyi Parti Sakarya Teşkilatı’nın 3. Olağan Kongresi hafta sonu yapıldı. İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan’ın milletvekili adayı olacak olması dolayısıyla aday olmadığı kongrede İl Başkanı Fatih Akgün oldu. Kongreye Karasu’dan 23 araç katıldı. Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Seçime değil kongreye gidiyoruz, emin adımlarla iktidara geliyoruz” vurgusunda bulundu.

İktidara geliyoruz

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Bu katılım ve teveccüh, iktidara gelişimizin ayak sesleridir” dedi. Başkan Sarıoğlu, “İyi Parti’ye teveccüh her geçen gün katlanıyor. Beklentimizin üzerinde üyelik talepleri ve katılımlar geliyor. Bugün de bu teveccühün kanıtını görmekteyiz. Sanki bir seçim havası var. Ama seçime değil, il kongresine gidiyoruz. Bu da İyi Parti’nin iktidara gelişinin göstergesidir” dedi.

Karasu’dan üç isim

İyi Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ile Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın da katıldığı kongrede İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan bir veda konuşması yaptı. Seçim sonrası ise Fatih Akgün, İl Başkanlığı görevine getirildi. Karasu’dan da üç isim il yönetim listesinde yer aldı. İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, üst kurul delege listesinde,  Enver Albayrak, disiplin kurulunda ve Tuğrul Aşık da il yönetiminde yer alan isimler oldu.

Kongreye Karasu’dan katılım oldukça yoğun oldu.
Olağan İl Kongresi’nde Karasu’dan 3 isim il yönetim listesinde yer aldı.
Hasan Sarıoğlu, “Bu katılım iktidara gelişimizin ayak sesleri” dedi.