Karasu

Komisyonlar belirlendi

Komisyonlar belirlendi

Karasu Belediye Meclisi’nin mayıs ayı oturumunda komisyonlar belli oldu. Ak Parti’den Ayşe Deniz, Abdulkadir Şamlıoğlu, İsmet Yavuzyiğit, MHP’den Oktay Yazıcı, Yeniden Refah Partisi’nden ise Metin Yıldırım listede yer aldı. İmar Komisyonu’nda ise Ak Parti’den Semih Yaşar, Ömer Faruk Kaya, Abdullah Şahin MHP’den Fatih Şentürk, Yeniden Refah Partisi’nden ise Hakkı İskender listede yer aldı.

İmar Komisyonu’nda isimler

Karasu Belediye Meclisi’nin mayıs ayı oturumunda komisyonlar belirlendi. Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Ak Parti’den Ayşe Deniz, Abdulkadir Şamlıoğlu, İsmet Yavuzyiğit, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Oktay Yazıcı, Yeniden Refah Partisi’nden ise Metin Yıldırım listede yer alırken, İmar Komisyonu’nda Ak Parti’den Semih Yaşar, Ömer Faruk Kaya, Abdullah Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Fatih Şentürk, Yeniden Refah Partisi’nden ise Hakkı İskender’e yer verildi. Hukuk Komisyonu’nda belirlenen isimler arasında Ak Parti’den Ömer Faruk Kaya, Nihat Erdoğan, Hüdaver Ağun, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Hakan Özmen, Yeniden Refah Partisi’nden Mustafa Çalık yer aldı.

Görev aldı

Tarım Komisyonu’nda ise Ak Parti’den Zekeriya Durman, Nesrin Basmacı, Hüdaver Ağun, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Hasan Hocaoğlu, Yeniden Refah Partisi’nden ise Adnan Yılmaz görev aldı. Çevre ve Sağlık Komisyonu’nda görev alan isimler Ak Parti’den İsmet Yavuzyiğit, Nihat Erdoğan, Ayşe Deniz, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Hasan Hocaoğlu, Yeniden Refah Partisi’nden Yılmaz Kaçmaz oldu. Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu’nda Ak Parti’den İsmail Karakaş, Muhammet Gençbay, Abdulkadir Şamlıoğlu MHP’den Hakan Özmen, Yeniden Refah Partisi’nden ise isimlerine yer verildi.