Karasu

Kolluk kuvvetleriyle bayramlaşma

Kolluk kuvvetleriyle bayramlaşma

Kurban Bayramı nedeniyle Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve ilçe protokolü, ilçenin güvenliği için 7/24 sahada olan Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Sahil güvenlik ekiplerini ziyaret ederek bayramını kutladı.

İlk durak Jandarma

Arife günü Karasu Kaymakamlığı tarafından Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda düzenlenen bayramlaşma programı sonrası Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı İshak Sarı ve beraberindeki heyet İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Sahil Güvenlik ekiplerini ziyaret ederek bayramını kutladı. Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı’nın ilk durağı Jandarma Komutanlığı oldu. Kaymakam Helvacı ve ilçe protokolü İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş ve personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Personelle bayramlaştı

Ardından devam eden ziyaretlerde, Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı Emniyet Müdürlüğüne bayram ziyaretinde bulundu. Protokolü, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Mahmut Kırım ve Emniyet personeli karşıladı. Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı Emniyet personellerinin tek tek bayramlarını kutladı. Son olarak Kaymakam Helvacı ve beraberindeki heyet Karasu Sahil Güvenlik komutanlığını ziyaret etti. Helvacı ve ilçe protokolü Sahil Güvenlik Karakol Komutanı Yasin Ölüç ve personelle bayramlaştı.

Protokol son olarak Sahil Güvenlik Komutanlığına bayram ziyaretinde bulundu.
İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında ilçe protokolü ve emniyet mensupları bir araya geldi.