KocaaliSpor

Kocaali Sahil U-17 iddialı geliyor

Kocaali Sahil U-17 iddialı geliyor

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketi sonrası amatör liglere verilen aradan dolayı A takımlar arayı hazırlık müsabakaları ile sürdürürken önümüzdeki günlerde başlayacak olan alt ligler için de hazırlıklar devam ediyor.

26 kişilik dev kadro

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun talimatı ile önümüzdeki haftalarda başlayacak olan U-17 ligi için hazırlıklarını sürdüren Kocaali Sahilspor, U-17 takımını sahaya çıkararak çalışmalarına başladı. Kocaalili spor eğitmeni Uğur Tarakçı’nın antrenörlüğünde ligde boy gösterecek olan kuzey ekibi, 26 kişilik kadro ile idmanlarını sürdürüyor. Sportif direktörlüğünü Erkan Güner’in üstlendiği ekibin ana sponsorluğunu ise Barış İnşaat sahibi Sefa Barış üsteleniyor.

İstekliyiz

Kocaalili gençlerin sportif başarılarının takdire şayan olduğunu ve gençlerin geçmişte olduğu gibi günümüzde de yeni başarılara aç ve istekli olduğunu belirten Sportif Direktör Erkan Güner “Amacımız zeki, çevik ve ahlaklı sporcular ile ilçeyi en iyi şekilde temsil etmektir” dedi. Güner açıklamasında “Ülkemizi derinden sarsan deprem felaketinden dolayı üzüntümüzü özellikle ifade ederek, “Kulüp olarak tüm ülkemize baş sağlığı ve sabır diliyoruz. Verilen bu arada biz de altyapı ekibimizi toplayarak önümüzdeki haftalarda başlayacak olan u-17 ligi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerine yer verdi.

Mazi başarılarla dolu

“Kocaali’mizin geçmişinde büyük başarılara, A Takım ve alt yapı şampiyonluklarına imza attığını biliyoruz” diyen Güner, “ Günümüz gençleri de bu başarılara imza atacak nitelikte başarılı ve istekliler. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ deyimi ile hareket ederek ilçemizi, ilçemizin gençleri ile en iyi şekilde temsil etmek ve ülke sporumuza yeni yetenekler kazandırmak istiyoruz. Ve bunu başaracağımıza da yürekten inanıyoruz, iddialıyız. Başta istekli gençlerimiz olmak üzere, ailelerine, ana sponsor ve sponsorlarımıza ve spor sevdalısı kıymetli Kocaalili taraftarlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

U-17 ekibi geniş bir kadroya sahip
Oyuncular disiplinleri ile de göz dolduruyor