KarasuSpor

Darıçayırı veteranlarla oynadı

Darıçayırı veteranlarla oynadı

2. Amatör Küme hazırlıklarını sürdüren Darıçayırıspor hız kesmiyor. Düzenli idmanlara başlayan mavi-beyazlılar formda bir görüntü çizdi. Darıçayırıspor Başkanı Volkan Cansız takımın gidişatından memnun olduğunu söyledi.

Hazırlıklar sürüyor

Mayıs ayı içinde başlaması planlanan 2. Amatör Küme müsabakaları öncesinde hazırlıklarını sürdüren Darıçayırıspor, Karasu Şehir Stadı’nda Karasu Veteranlar ile hazırlık maçı oynadı. Oyuncularının form grafiğinin her geçen gün yükseldiğini söyleyen Antrenör Ömer Kaya, “Takımın gidişatından son derece memnunum. Oyuncularımız hırslı ve istekli. İdmanların yanında hazırlık maçları alıyoruz. İdman ve hazırlık maçlarında eksiklerimizi görüyoruz” dedi.

Cansız: İddialıyız

Yönetim, taraftar ve takım olarak iyi bir uyum yakaladıklarını ve bu sene başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Darıçayırıspor Başkanı Volkan Cansız da, “Hocamız Ömer Kaya’nın tespitleri doğrultusunda takıma takviye yapmayı planlıyoruz. Takımın gidişatından son derece memnunuz. Oyuncularımız her şeyden önce sportmence mücadele ediyor. Bu bile ne kadar doğru bir iş yaptığımızın en büyük göstergesi” ifadelerini kullandı.

İyi bir ekip olduk

Takımda arkadaşlığın üst düzeyde olduğunu dile getiren Genel Kaptan Muhammet Salih Öztürk, “Ben futbolun içinden gelen biri olarak söylüyorum. Takımda yakalanan arkadaşlık ortamı bizim için son derece önemli. Zaman geçtikçe bu ortamın daha da samimi olacağını düşünüyorum. Amatör ruhun sahaya yansıması durumunda başarının da kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Bu yılın en flaş ekipleri arasında Darıçayırı’nı göstermeye hazırlanıyoruz” şeklinde konuştu.

Darıçayırı hazırlıklarını idman ve hazırlık maçları ile sürdürüyor
Darıçayırı oyuncularının son derece istekli olduğu gözlerden kaçmıyor
Başkan Volkan Cansız takımda yakalanan arkadaşlık ortamını son derece önemsediklerini söyledi
Antrenör Ömer Kaya takımdaki eksiklerin kısa sürede giderileceğini söyledi