Kızılcık nefes aldırmadı

 

Birinci Amatör Küme takımlarımızdan Kızılcıkspor, Acıelmalıkspor ile Pazar günü karşı karşıya geldi. Temsilcimiz rakibinin boş bırakmayarak 7 gol buldu ve hanesine üç puan yazdırdı.

 

Birinci Amatör Küme takımlarımızdan Kızılcıkspor, ligin üçüncü haftasında kendi sahasında Acıelmalıkspor’u konuk etti. Maça orta alan mücadelesinde başlayan Kızılcıkspor, dakikalar ilerledikçe ağırlığını koymaya başladı. Dakika 36’a Eray’ın ceza sahası dışından attığı golle maçta 1-0 öne geçti. Bu golden sonra ataklarına devam eden temsilcimiz ilk yarıda başka gol bulamadı ve ilk yarı atılan tek golle sona erdi. İkinci yarıya hızlı başlayan temsilcimiz dakika 61’de Fethullah ile skoru 2-0’a getirdi. Oyuna ikinci yarıda giren Mert 66 ve 77’inci dakikada skoru 4-0’a getirirken maça farka gitmeye başladı. Dakika 79’da Emrecan durumu 5-0 yaptı. Sahneye 82 ve 87’de Oğuzhan çıktı ve takımını 7 farklı üstünlüğe taşıdı. Maç 7-0 Kızılcıkspor’un üstünlüğü ile sona erdi ve temsilcimiz ligin üçüncü haftasını da 3 puan alarak kapattı. (HABER: Ramazan Marmara)

 

Saha: Karasu Şehir Stadı

Hakemler: Mehmet Kantarcıoğlu***, Cafer Özbay***, Abdulkadir Aydın***

Kızılcıkspor: Furkan***, Tunahan***, Oğuz Kaan***, Oğuzhan***, Emre***, Cihan*** (Oğuzhan Bekar***), Yusuf***, Fethullah***, Oğuz Kaya*** (Mertcan***), Eray***, Emrecan***, (Hakan**)

Antrenör: Aydın Zandolu

Acıelmalıspor: Serhat*, Enis*, Berkant*, Tamer*, Murat*, Safa*, Yusuf* (Berkay*), Oğuzhan, Tolga* (İbrahim*), Yunus* (İlhami*), Erkan*,

Antrenör: Yüksel Çakır

Goller: Dk. 36 Eray, dk. 61 Fethullah, dk. 66-77 Mert, dk. 79 Emre Can, dk. 82 – 87 Oğuzhan (Kızılcıkspor)