Siyaset

Kırsal mahalleleri ziyaret etti

Kırsal mahalleleri ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Uğur Büyük, İlçe Başkanı Semih Karakaş, belediye meclis üyesi adayları, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Limandere ve Yuvalıdere mahallelerine ziyarette bulundu. Büyük, “Karasu’nun en büyük kırsal kalkınma hamlesini başlatacağız” dedi.

Canla başla çalışacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu Belediyesi Başkan Adayı Uğur Büyük, yerel seçimlere sayılı günler kala Limandere ve Yuvalıdere mahallelerine ziyarette bulundu. Karasu Belediye Başkan Adayı Büyük, çok kıymetli belediye meclisi üye listesi oluşturduklarını belirterek, “İşinde başarılı, eğitimli, tecrübeli isimlere, enerjisi yüksek, çalışkan gençlere, engelli ve kadınlara yer verdiğimiz meclis üyesi listemizdeki isimleri de tanıtarak saha çalışmalarını sürdürüyoruz. Her kesimi kucaklayarak Karasu’muz için canla başla çalışacağız” diye konuştu.

Vatandaşlarla buluştu

İlçenin büyük uzak mahallelerinden olan Limandere de vatandaşları ve esnafı dinleyen Büyük, hazırladığı projelere burada bazı notlar ekledi. Büyük, “Gıdanın hızla pahalandığı, halkımızın doğduğu yerde doymadığı, kırsal nüfusun sürekli göç verdiği bir ülkede diğer tüm sorunlarımızı çözmek de zor. Dolayısıyla kırsal alanları güçlendirmek, görünür hale getirmek ve kırsaldaki yaşama iade-i itibar etmek zorundayız” diye konuştu. Verimli geçen Limandere ziyaretinin ardından Uğur Büyük, seçimlerde Cumhuriyet Hak Partisi’ne en çok oyu veren Yuvalıdere Mahallesi halkı ile buluştu.

Kırsal kalkınma hamlesi

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Uğur Büyük, “Karasu’nun en büyük kırsal kalkınma hamlesini başlatacağız. Ücretsiz fide dağıtımı, satın alma garantili üretim desteği, fındık kooperatifi, modern seracılık bu alanda çok önemli projelerimizdir” dedi. Her iki mahallede halkın beklentilerini dinleyen Uğur Büyük, mahalle sakinlerine sıcak ilgileri ve destekleri için teşekkür etti. CHP heyeti buradan sonra İncilli Mahallesi’ndeki ziyaretlerine devam etti.

Uğur Büyük, seçimlerde Cumhuriyet Hak Partisi’ne en çok oyu veren Yuvalıdere Mahallesi halkı ile buluştu.

 

: Uğur Büyük, mahalle sakinlerine sıcak ilgileri ve destekleri için teşekkür etti.